Organize Sanayi Bölgesi OSB 360° Tanıtım Sistemi

Organize Sanayi Bölgesi Gökyüzünden 360° Derece Tanıtım Sistemi

Türkiye ekonomisinin vazgeçilmez unsuru Organize Sanayi Bölgeleri’nin tanıtımı için geliştirdiğimiz sistem ile hem bölgenin tanıtımını hemde sanayi bölgesi planına yardımcı projeler hazırlıyoruz.

Cemil BelderCEOOSB360 Kurucu

Fotografın ötesinde etkileyici, interaktif tanıtım projeleri ile rakiplerinize fark atın!

Before
After

Firmalarınızı Tanıtır

Bölgeniz sınırları içerisinde faaliyet gösteren firmaların sınırlarını işaret etmekle birlikte firma adı, faaliyet alanı, kuruluş tarihi, tescilli markaları, kalite belgeleri, çalışan sayısı, iletişim v.b. bilgilerinin yanı sıra firma fotoğrafının da yer aldığı bilgi kartını internet kullanıcısına sunar.

Bölge Planını Destekler

OSB360 tanıtım sistemi gökyüzünden bölgenin tamamına hakimdir. Bu görsel hakimiyet sayesinde bölge üzerine inşaa edilmesi düşünülen yapıların planlanmasına, altyapı ve gereksinimlerin coğrafi koşullara göre göz önünde bulundurulmasına, genişleme alanı planına yardımcı olacaktır.

Yatırımcılara Fikir Verir

Bölge üzerinde yatırım yapması muhtemel kişi / firmalara, alandaki diğer firmalar hakkında fikir veren OSB Tanıtım Sistemi çevreyi etkin şekilde tanıtarak yeni proje ve yatırım yapacaklara fikir verecektir. Bu sistem Organize Sanayi Bölgesi genişleme alanlarını en etkin şekilde tanıtan tek sistemdir.


Proje Yapım Metodolojisi (4.Adımda Anlatım)

 

1. Adım: Keşif

Bölgenin tanımlanması ve ön inceleme

Projenin uygulanacağı sahanın uydu görselleri ile ölçekli bölge krokisi karşılaştırılarak en ideal çekim noktaları ve sayısı belirlenir. Yapılan incelemeler sonucu proje kapsamı ve maliyeti belirlenir.

2. Adım: Tekliflendirme

Mali teklifin sunumu ve sözleşme

İlk adım sonucu ortaya çıkan veriler ile maliyet hesabı yapılır ve ilgili kurum / kuruluşa sunulur. Ardından proje detaylarının açık şekilde belirtildiği hizmet söyleşmesi tarafların karşılıklı imzalaması ile projenin başlangıç temelleri atılır.

3. Adım: Saha Çalışması

Hava çekimlerinin yapılması

İlk adımda belirlenen noktalarda çekimlerin yapılmaya başlanması ve bölge firmalarından proje üzerinde yayınlanacak bilgilerin toplanması bu aşamada yapılmaktadır. Hava çekimleri genellikle bir gün içerisinde bitirilmektedir.

4. Adım: İş Teslimi

Projenin internette yayınlanması

Hava çekimlerinin yapılmasından 7 gün sonra sistem özel bir link ile proje sahibine sunulur. Projenin tamamı bitene kadar bu adres aktif kalır. Hazırlanması biten proje arzu edilen bir internet sitesine yüklenerek teslim gerçekleştirilir.

Referans Projelerimiz

Yaptığımız işlerde sektörün önde geleni olduğu iddia eden bir çok firma bulunuyor elbet. Bizler fonetiği güzel etkili sözler yazmak yerine hazırlamış olduğumuz  ” Eşsiz Projelerimiz ” ‘i sizlerle paylaşmayı tercih ediyoruz.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi


Elazığ Baraj Şantiyesi / Özaltın


Gökyüzünden 360 Gezinti / Safranbolu