Uçan kameramız ile her yerdeyiz!


Özellikle gökyüzünden çektiğimiz sanatsal olarak estetik açılardan etkileyici perspektif ile izleyenlere unutulmaz görsel ziyafet yaşatan tanıtım filmi çalışmalarına imza atıyoruz.

Dünya’da benzeri olmayan Türkiye’de tek olan AY YILDIZ STAD’ın için hazırladığımız “HİLALİN DOĞUŞU” isimli tanıtım filmi TV ve internet ortamında izlenme rekorları kırmakla beraber tüm ulusal basın haberlerinde yer aldı.Kastamonu’nun yeşil ve bol oksijenli beldesi Azdavay son iki yıldır Ulusal ve Uluslararası motor sporları şampiyonalarına ev sahipliği yapıyor. Aksiyon dolu şampiyonaların tamamının havadan tanıtım filmlerini hazırladık.


 

Hazırladığımız Havadan Tanıtım Filmleri

Yaptığımız işlerde sektörün önde geleni olduğu iddia eden bir çok firma bulunuyor elbet. Bizler fonetiği güzel etkili sözler yazmak yerine hazırlamış olduğumuz  ” Gökyüzünden – Havadan Tanıtım Filmlerini ” sizlerle paylaşmayı tercih ediyoruz.

 

KARDEMİR Demir Çelik Fabrikası


Havadan Film / Boss Cafe & Restaurant


Onel AVM


 

Bemosa – Otomatik Cam Sistemleri


Kalitem MarketHavadan Film / Gerdan Restaurant


Havadan Film / Kulepark Tanıtımı


Havadan Film / Gökyüzünden Karabük


Havadan Film / Gökyüzünden AzdavayHavadan Film / Safranbolu BelediyesiHavadan Film / Safranbolu Belediyesi – ParklarHavadan Film / Safranbolu Beld. – Hizmetler


 


Havadan Film / Mustafa Ceceli KonseriHavadan Film / Sıla KonseriHavadan Film / Zara Konseri


 


Havadan Film / Yalçın Vista