Hayal Gücünü Zorlayan, Sınır Tanımayan Projeler Üretiyoruz

Organize Sanayi Bölgesi Gökyüzünden 360° Derece Tanıtım Sistemi

İddia ediyoruz! Hazırlamış olduğumuz projelerin benzer örneklerini Türkiye’de başka hiç bir yerde göremezsiniz.

Cemil BelderCEOOSB360 Kurucu

Fotografın ötesinde etkileyici, interaktif tanıtım projeleri ile rakiplerinize fark atın!

Safranbolu birbirinin güneşini kesmeyen evleri ile bilinse de onu daha da özel kılan bir özelliği daha vardır. Bu genel olarak bilinmeyen, bölgede yaşayanların da bilgi sahip olmadığı özelliğidir. Safranbolu 1600’lı yıllardan sonra kanyonların üzerine inşa edilen han, hamam ve cami gibi yapılar ile günümüzdeki halini almıştır. Bu projemizde Safranbolu’nun altında gizli kalan ve yaklaşık 450 yıldır gün ışığı girmeyen kanyonların ışıklandırmasını yaparak çekimlerimizi tamamladık ve ardından gökyüzünden çekmiş olduğumuz 360° derece sanal tur çekimleri ile anlatımımızı pekiştirdik. Hazırlamış olduğumuz projemiz bu özelliği ile “TÜRKİYE’DE TEK” ‘dir. İddia ediyoruz! Türkiye’de hiç bir firma bu denli geniş bir yelpaze ve zorlu koşullarda 360° derece sanal tur hizmetini veremiyor.

Sadece profesyonel doğa sporcularının teknik ekip ve ekipmanlar ile geçebildikleri zorlu bir o kadar da tehlikeli doğa koşulları ile dolu bir kanyonun içerisinde 4km.’lik parkurun tamamını suyun içerisinde ve kaygan zeminde 360° derece çekimleri ile haritalanması yapılarak tanıtım projesi haline getirildi. Bu tarz çalışmalarımızda ekip içerisinde mutlaka sanat yönetmeni, fotoğraf sanatçısı, çekimlerin derlenmesini ve projeyi hazırlayacak olan bilgisayar yazılımcısı ve doğa sporcuları ekibimize eşlik eder. Hazırlamış olduğumuz projemiz bu özelliği ile “TÜRKİYE’DE TEK” ‘dir. İddia ediyoruz! Türkiye’de hiç bir firma bu denli geniş bir yelpaze ve zorlu koşullarda 360° derece sanal tur hizmetini veremiyor.


Fotografın ötesinde etkileyici, interaktif tanıtım projeleri ile rakiplerinize fark atın!

Before
After

Eşsiz Projelerimiz

Yaptığımız işlerde sektörün önde geleni olduğu iddia eden bir çok firma bulunuyor elbet. Bizler fonetiği güzel etkili sözler yazmak yerine hazırlamış olduğumuz  ” Eşsiz Projelerimiz ” ‘i sizlerle paylaşmayı tercih ediyoruz.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi


Elazığ Baraj Şantiyesi / Özaltın


Gökyüzünden 360 Gezinti / Safranbolu